Tantrinis masažas Vilniuje

Tantrinis masažas Vilniuje

Tantrinis masažas – puikus būdas praleisti laiką ir tobulas būdas atsipalaiduoti bei užsimiršti. Dažniausiai tantrinis masažas atliekamas visiškai nuogam klientui. Masažuotoja masažą pradeda nuo labiausiai įsitempusių kūno vietų – kaklo, pečių, kojų, apatinės nugaros dalies, taip ruošdama jūsų įsitempusį kūną intymesniam masažo etapui. Tantrinis masažas atliekamas subtiliais ir rafinuotais rankų bei kūno judesiais. Masažas padeda įveikti įtampą bei stresą, susikaupusį per dieną, taip pat skatina geresnę kraujo cirkuliaciją bei stabilizuoja organizmo funkciją. Švelnus masažas vedą į emocinę laisvę bei geresnę koncentraciją. Tai intymus masažas, pažadinantis seksualinę energiją. Tantrinis masažas – tai masažas su viso kūno prisilietimais.

Masažo metu naudojama įvairi meditacinė technika, sinchronizuotas kvėpavimas, masažuojamas asmuo ilgainiui išmoksta valdyti savo seksualinę energiją ir atidėti orgazmą. Tai labai fiziškai ir psichologiškai malonus procesas.  Labiau patyrusios masažuotojos naudoja tokias technikas kaip: perbėgimas pirštų galiukas per visa kūną, masažuotoja naudoja ne tik rankas, bet ir visa kūną, taip sužadinama seksualinę energiją. Ši energija gali žmogų pakylėti į ekstazės būsena. Tai puiki priemonė gydyti stresą bei nerimą. Tantrinis masažas atblokuoja užspaustą seksualinę energija. Tai masažas vyrams ir moterims.

Tai nėra tik penio ar intymių vietų masažas, tai viso kūno masažas. Daugelis galvoja, kad tantrinis masažas, tai masažas su laiminga pabaiga vyrams, tačiau tai priklauso nuo kliento, jis pats pasirenka masažo baigtį.

Tantrinio masažo nauda

Ši masažo technika gyvuoja jau dešimtis amžių ir atsirado Indijoje. Pagrindinis tikslas buvo pasiekti harmoniją tarp vyro ir moters. Nuo to laiko ši masažo technika labai evoliucionavo ir pasikeitė ir tapo viena populiariausių erotinio masažo formų visame pasaulyje. Tantrinis masažas – tai tas pats erotinis masažas, tik skirtumas, kad tantrinio masažo pagrindinis tikslas nėra pasiekti orgazmą, netgi priešingai. Masažas su laiminga pabaiga nėra pagrindinis tikslas, o tik tantros mokymo pasekmė. Tai be visa ko yra ir egzotinis masažas.

Pagrindiniai tantrinio masažo privalumai

Sumažėjęs skausmas

Kaip ir daugelis kitų masažo formų – šis masažas yra labai efektyvi skausmo mažinimo priemonė. Profesionalios masažuotojos žino viską apie kūno taškus ir yra įvaldžiusios įtampą mažinančias technikas, taip jos savo klientams padeda kovoti su skausmu.

Streso mažinimas

Dar vienas ne visada labai vertinamas tantrinio masažo aspektas – streso mažinimas ir pagalba kovoje su stresu. Gyvename tokiame amžiuje, kai stresą patiria visi, tad masažas – nepamainoma priemonė spręsti nerimo problemas ir kontroliuoti stresą. Masažo metu į organizmą patenka daugybė, laimės hormonu vadinamo endorfino.

Geresnė kraujo cirkuliacija

Tantros masažuotojos žino judesius ir technikas, kaip palengvinti ir paskatinti kraujo cirkuliaciją, tai skatina dirbti ir jūsų limfinę sistemą. Geresnė kraujo cirkuliacija stiprina imuninę sistemą ir leidžia jums jaustis gerai bei džiaugtis kiekviena diena, gyventi dabartyje.

Pagerėjęs miegas

Dar vienas privalumas – pagerėjęs miegas. Po tantrinio masažo žmonės pastebi, kad susitvarko miego ritmas. Tai pasiekiama per gilų atsipalaidavimą masažo metu. Gilaus atsipalaidavimo metu, organizmas panyra į ramybės ir atsipalaidavimo bei savigydos būseną. Pagerėjusiam miegui įtakos taip pat turi kvėpavimo technika, naudojama masažo metu.

Sustiprėjęs libido

Tantrinio masažo metu patiriamas pasitenkinimas visu kūnu, tai labai erotiška patirtis. Šis masažas ypač padeda tiems, kas turėjo kokių nors seksualinių problemų ar traumų. Šis masažo technika yra holistinis būdas spręsti seksualines bei psichologines problemas. Tai puiki alternatyva medicinai be jokio šalutinio poveikio.