Prostatos masažas

Prostatos masažas

Prostata dar vadinama vyriškuoju G tašku. Kiekvienas vyras žino, kas yra orgazmas. Orgazmas įvyksta, kai fizinė bei psichologinė stimuliacija pasiekia aukščiausią tašką. Prostatos masažas stiprina orgazmo jausmą. Prostatos masažas, tai tas pats erotinis masažas tik su pikantiškais elementais. Jei domina erotinis masažas Vilniuje.

Toks masažo tipas naudojamas kaip stimuliantas gilesniam bei labiau jaudinančiam orgazmo malonumui pasiekti. Vyrai, kurie yra išbandę prostatos masažą, atsiliepia apie jį kaip apie labai stiprią bei neatrastą malonią patirtį.

Prostatos masažas prasideda kaip ir kiekvienas erotinis masažas Vilniuje. Klientas susipažįsta su masažuotoja(u). Pradžioje masažuojami viso kūno raumenys, tada pereinama prie sėdmenų bei šlaunų, galiausiai, kai visas kūnas yra atsipalaidavęs, ateina eilė prostatos masažui. Prostatos masažas kartu yra ir penio masažas, nes atliekama papildoma stimuliacija.

Masažo eiga

Prostata dažnai apibūdinama kaip vyro šventasis taškas. Prostatos masažo eiga yra tokia. Masažuojamas visas kūnas, atliekamas viso kūno masažas. Kai masažuojamas asmuo pakankamai atsipalaiduoja, masažuotoja pereinam prie vidinių šlaunų ir juda link išangės. Šiuo momentu jau turėtų būti įvykusi erekcija. Masažuotoja masažuoja penio galvutę su viena ranka, o kita ranka masažuojama tarpvietė (vieta tarp sėklidžių ir išangės). Taip pradedamas išorinis prostatos masažas. Išorinis masažas taip pat labai malonus, dėl to, kad dažnai vyrai nėra bandę nieko panašaus.

Prostatos masažas Vilniuje

Naudodama specialų gelį masažuotoja lėtai įkiš du pirštus arba specialų žaislą į išangę ir taip prisilies tiesiogiai prie prostatos. Jeigu klientui tai yra pirmasis prostatos masažas, reikia suprasti, kad penis nėra šio masažo centras ir jo stimuliavimas nėra pagrindinis masažo akcentas. Kai kuriuose masažo salonuose net griežtai draudžiama prostatos masažo metu liesti penį.

Prostatos masažas – labai naudinga procedūra vyrams. Ne tik dėl malonumo, bet ir dėl fizinės sveikatos, ypač tiems, kas turi prostatos sutrikimų. Periodiškai darantis prostatos masažą žymiai sumažėja rizika susirgti prostatos vėžiu bei kitomis prostatos ligomis.

Iš pažiūros atrodo, kad prostatos masažas yra gana nesudėtingas, tačiau atliktį jį pačiam gali būti nelengva. Todėl geriau patikėti šį darbą specialistams. Prostatos masažas Vilniuje sparčia populiarėjanti paslauga, todėl ne vienas masažo salonas įtraukė šį masažą į savo paslaugo asortimentą. Nors paslauga ir pakankamai nauja ir daugelis vyro nedrįsta jos išbandyti, bet visi išbandę sutaria, kad tai neeilinis malonumas.