Erotinis masažas

Erotinis masažas Vilniuje

Erotinis masažas Vilniuje – sparčiai populiarėjanti paslauga. Atsiranda vis daugiau naujų erotinio masažo salonų. Vilniuje šiuo dangišku masažu dažniausiai siūloma pasilepinti centre arba rajonuose netoli centro. Erotinis masažas – tai keleta masažo technikų viename, tad patenkintas bus net išrankiausias masažo gurmanas. Šis masažas padeda mažinti stresą, šalina įtampą iš kūno, padeda atsikratyti blogų minčių ir atpalaiduoti kiekvieną dalelę nuo galvos iki kojų pirštų.

Erotinis masažas Kaune – nėra tokia populiari paslauga kaip Sostinėje. Laikinojoje sostinėje galima surasti vos keletą masažo salonų, kurie specializuojasi erotinio masažo sferoje. Taip pat keli masžo salonai siūlo masažą su erotikos elementais. Erotinio maasažo salonai Kaune taip pat įsikūrę arčiau centro, tad pasimėgavę Kauno senamiesčio grožiu, netrukus galite pasinerti į malonumų jūrą.

Erotinis masažas tai unikalus masažas, stimuliuojantis jūsų seksualinę energiją bei žadinantis jautrumą prisilietimui. Ši masažo technika tinkama tiek jaunam, tiek senam, nepaisant amžiaus, lyties, šeimyninio statuso, seksualinės orientacijos ar patirties. Erotinis masažas praturtins jūsų seksualinį gyvenimą.

Masažo metu patirsite daug naujų emocijų, gilų atsipalaidavimą bei susijaudinimą. Švelnūs masažo  judesiai atliekami profesionalios masažistės ir jos švelnių rankų tokie viliojantys ir seksualūs. Erotinis masažas Vilniuje – puiki, atpalaiduojanti ir erotiška savaitgalio pramoga.

Erotinis masažas sužadins jūsų seksualinį apetitą taip, kad jūs gebėsite jausti malonumą kaip niekada ankčiau. Dažniausiai erogeninių zonų stimuliavimas yra svarbiausia masažo ašis, bet reikia nepamiršti, kad erotinis masažas tai pirmiausia viso kūno masažas. Todėl viskas atliekama neskubant ir palaipsniui pereinama prie intymesnių zonų masažo. Gydantys prisilietimai, atneš neišdildomų laimės akimirkų, malonumą bei praturtins jūsų seksualinį gyvenimą.

Yra daugybė erotinio masažo rūšių, iš kurių galėsite rinktis: tai erotinis masažas, tantrinis masažas (dažniausiai atliekamas visu kūnu), erotinis masažas poroms, erotinis masažas moterims.

Erotinis masažas namuose

Yra daugybė būdų pagerinti savo seksualinį gyvenimą, bet turbūt geriausias ir efektyviausias – erotinis masažas. Išvardinsime kelis paprastus žingsnius, kurie grąžins į jūsų seksualinį gyvenimą gyvybę bei žaismingumą, o jūsų partner pakels į devintą dangų.

Kambario paruošimas

Pagrindinis dalykas į ką reikia atkreipti dėmesį rengiantis erotiniam masažui, t.y vieta, kur jūs masažą atliksite. Viskas yra svarbu: kamabario dekoras, muzika, kvapai. Taip pat būtinai pasirūpinkite žvakėmis bei seksualia fonine muzika, tai suteiks jaukumo bei intymumo. Atsikratykite bet ko, kas gali sukelti stresą, kambaryje turi būti minimaliai daiktų. Būtinai išneškite iš kambario telefonus bei nešiojamuosius kompiuterius. Taip pat būtų puiku, jei pasiruoštumėt didelį rankšluostį, kurį galėsite pasitiesti ant grindų, tai užtikrins patalynės švarą.

Aliejai ir žvakės

Erotinis masažas neapsieis be kvapų. Kvapo pasirinkimas – labai svarbus dalykas. Tad išsirinkite kažką, kas jūsų manymu sustiprins erotinio masažo jausmą. Nesirinkite pigių masažo aliejų, čia geriau netaupyti pinigų. Sumokėję kelis eurus brangiau pajausite milžinišką skirtumą tarp masažo aliejų.

Pasiruoškite patys

Erotinis masažas reikalauja patogios aprangos. Apsivilkite ką nors seksualaus, įsitikinkite, kad ant kūno neliko jokių juvelyrinių dirbinių (žiedų, apyrankių ir pan.) Prieš masažą nusiprauskite po dušu, pasikvepinkite.

Erotinio masažo technika

Jei esate masaže naujokas, įsijunkite youtube.com ir pasimokykite masažo technikos. Taip pat rekomenduojame masažo metu neskubėti ir viską daryti keturis kartus lėčiau nei įprasto masažo metu. Erotinis masažas taip pat ir viso kūno masažas, tad galite pradėti nuo pečių ir nugaros ir lėtai letai judėti prie intymesnių dalių.

Romantiška vonia dviese

Kai erotinis masažas bus baigtas, rekomenduojame kartu su partneriu išsimaudyti vonioje. Panaudokite žvakes bei vonios putas. Švelniai nuprauskite vienas kitą. Po tokio masažo jausitės puikiai ir pakiliai, o aistra tarp jūsų sustiprės.