Erotinis masažas – vienas seniausių natūralių gydymo būdų

Posted on Posted in ero-masazas

Fizinės ir emocinės būklės gerinimas liečiant – vienas seniausių natūralių gydymo būdų. Masažuojant atliekama daugybė judesių, kuriais stimuliuojami ar atpalaiduojami raumenys, gerėja kraujotaka, sparčiau sveikstama nuo daugybės ligų. Masažą galima derinti su kvapų terapija, nes į odą įtrynus eterinį aliejų ar jais pakvėpintų losjonų gydomasis poveikis būna daug didesnis.

Lytėjimas – vienas svarbiausių pojūčių, kurį patiriame dar būdami gimdoje. Kinų gydytojai tokį sveikatinimo būdą taiko jau ne vieną tūkstantmetį. Šioje šalyje masažas, taip pat akupunktūra, yra tradicinės gydymo sistemos dalis. Masažą skirdavo ir senovės graikų bei romėnų gydytojai, tačiau viduramžiais Vakarai jį pamiršo. Šis gydymo būdas vėl plačiai paplito XIX a. pradžioje, kai švedas peras Henrikas Lingas (Henrik Ling) sukūrė švediškąjį gydymą judesiais, vadinamąjį švediškąjį masažą.

Masažo rūšys: gydomasis masažas, atpalaiduojantis masažas, giluminis masažas, egzotinis masažas, taškinis masažas, erotinis masažas.

XX a. sukurta daugybė masažo metodikų. Vienos jų grindžiamos Lingo metodu, kitos – kinų bei japonų medicinos tradicija. Visos jos naudingos raumenims, nes esant įtampai juos atpalaiduoja, o suglebusius – tonizuoja. Be to, masažas daro ir kitokį poveikį: gerina kraujo ir limfos apytaką.

Kaip teigia kinų medicinos žinovai, masažas taip pat spartina gyvybės energijos, t. y. Ii, tėkmę kanalų, vadinamų meridianais, tinklu. Taip energija sparčiau patenka į visus organus, todėl masažas gali būti naudojamas daugybei ligų gydyti. Vienas ypatingas gydymo būdas, vadinamasis šiat- su, paremtas Japonijoje sukurta masažo metodika. Veikiami tam tikri taškai, kuriuose, kaip manoma, meridianai (t. y. energijos kanalai) yra arčiausiai odos. Tikima, kad taip galima reguliuoti energijos tėkmę.

Taip pat masažai skirtomi į atskirų kūno vietų masažus: nugaros masažas, kojų masažas, kaklo masažas, pėdų masažas, veido masažas, prostatos masažas.

Užsirašę profesionalaus masažo seansui, veikiausiai išgirsite patarimą tą dieną negerti alkoholio ir prieš procedūrą apie dvi valandas nevalgyti.

Masažavimo būdas bus parinktas pagal jūsų negalavimus. Specialistas gali visą dėmesį sutelkti į vieną kūno dalį arba masažuoti visą kūną. Gydymas neturi kelti skausmo, nors bandant atpalaiduoti sustingusius raumenis gali atsirasti ir nemalonių pojūčių. Baigiantis seansui, masažuotojas gali (bet nebūtinai) jus „įžeminti“ 1 apie 20 sekundžių suėmęs palaikyti pėdas. Paskui lieps valandėlę ramiai pagulėti.

Po masažo galite pasijusti atsipalaidavę arba pažvalėję. Raumenys gali būti truputį sustingę, ypač jei prieš tai juos skaudėjo.
Jei tikimasi, kad masažas būtent taip paveiks raumenis, masažuotojas gali patarti grįžus namo 30 min. pagulėti šiltoje vonioje, o po jos energingai išsitrinti rankšluosčiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 2 =